Wino - Wyższy Wymiar Odpowiedzialnego Wyboru

Jesteś tutaj:Strona główna / Oferta B2B / Wino - Wyższy Wymiar Odpowiedzialnego Wyboru

To nazwa i motto przyświecające stworzonej przez TiM  kampanii społecznej odpowiedzialności.

Projekt Wino - Wyższy Wymiar Odpowiedzialnego Wyboru ma na celu pogłębienie wiedzy i uświadomienie Społeczności stop jeździeKonsumenckiej zagrożeń wynikających z nieodpowiedzialnego spożywania produktów alkoholowych. Zgodnie z przyjętą misją propagowania kultury winiarskiej czujemy się w obowiązku budować pełną świadomość miłośników wina, informując o konsekwencjach jakie nierozsądne jego spożywanie może generować. Pierwszą odsłoną graficznego znaku programu był motyw przewodni, zawarty w kalendarzu ściennym na rok 2012, w którym ukazane zostało nie tylko piękno zabytkowych samochodów  (w ślad za corocznym międzynarodowym rajdem samochodów zabytkowych, którego sponsorem jest TiM), ale gdzie przekazana została również nadrzędna  idea zakazu prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.
Poprzez hasło STOP JEŹDZIE PO ALKOHOLU propagujemy odpowiedzialność i prosimy o rozsądek.
A to wszystko z szacunku do ludzi, naszych rodzin, przyjaciół, znajomych, klientów, zwolenników i miłośników tak wybornego trunku, jakim jest wino.

Pamiętaj – ucz i ostrzegaj

STOP JEŹDZIE PO ALKOHOLU!

Galerie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się