Zielony model odpowiedzialności TiM S.A.

Jesteś tutaj:Strona główna / Oferta B2B / Zielony model odpowiedzialności TiM S.A.

Bierzemy udział w prestiżowym konkursie „Firma Bliska Środowisku”

 

Certyfikat

Jednym z wyróżników  aktywnej i świadomej działalność Firmy w obszarze zrównoważonego rozwoju jest udział w prestiżowym konkursie organizowanym przez Europejskie Forum Odpowiedzialności Ekologicznej – „Firma Bliska Środowisku”

Ekoznak Firma Bliska Środowisku to inicjatywa dedykowana dojrzałym przedsiębiorstwom, które mądrze zarządzają swoim zielonym ekomodelem biznesu. Ekologia w ostatniej dekadzie stała się tematem interesującym zarówno na poziomie globalnym, ale także na poziomie oceny efektywności gospodarowania organizacji. Stała się także stymulatorem innowacji. Dzięki temu możliwy jest postęp zarówno w sferze technologicznej, produktowej jak i innowacyjnej.

Zielony model biznesu jest realizowany przez przedsiębiorstwa, dla których istotne znaczenie w spełnianiu potrzeb i oczekiwań interesariuszy mają kryteria ekologiczne. Można nawet stwierdzić, że interesariuszami przedsiębiorstwa są tzw. zieloni interesariusze, czyli te podmioty, które w swych wyborach strategicznych jak i ocenach i opiniach o przedsiębiorstwie zwracają uwagę na ich proekologicznych wymiar i charakter.
Firma TIM S.A. jest wręcz wzorcowym przykładem takiego przedsiębiorstwa. Oferując swym klientom „zielone produkty” kreują zachowania ekologiczne społeczeństwa. Dostarczając także  te produkty z neutralizowaniem negatywnego wpływu na środowisko TIM S.A. staje się zielonym przedsiębiorstwem, którego zielona strategia i zielony model biznesu spełniają kryteria zielonych interesariuszy.

- dr Adam Jabłoński – Prezes EFOE Cert Sp. z o.o.

Galerie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się