Struktura

TiM S.A., będący częścią grupy Ambra S.A., wchodzącej w skład międzynarodowej grupy Schloss Wachenheim AG, jest samodzielną jednostką biznesową, realizującą własną strategię rozwoju. Dzięki funkcjonującej synergii i współpracy w ramach międzynarodowej grupy, TiM S.A. zapewnienia od lat najszerszą ofertę win najlepszych winiarni z wielu kontynentów.

Spółka stawiając na nowoczesne rozwiązania technologiczne oferuje produkty o wyjątkowej jakości, dając możliwość budowania również marek własnych wg ściśle określonego zapotrzebowania Klienta. Poza działalnością w sektorze mass marketowym opartym na szeroko rozumianej dystrybucji - TiM S.A. w swoich strukturach posiada również spółkę segmentu fine wines – Wine 4 you Sp. z o.o.- skoncentrowaną na obsłudze kanałów: HoReCa, B2B oraz B2C .

Zarząd:

Mariusz Glenszczyk

Prezes Zarządu 
Dyrektor Generalny

 
Maciej Jurczyk Wiceprezes Zarządu
Dyrektor ds. Rynku i Organizacji
Ewa Krzuś-Wiśniewska Członek Zarządu
Dyrektor ds. Handlu i Trade Marketingu
Sebastian Smietana Członek Zarządu
Dyrektor ds. Finansów

Zespół:

Niemal 90% pracowników TiM S.A. zaangażowanych jest w bezpośrednią pracę z produktem i z klientem. Skoncentrowanie na najwyższych standardach jakościowych zarówno w odniesieniu do oferowanych win jak i obsługi klienta z zachowaniem partnerskich relacji handlowych przebiega na wszystkich płaszczyznach organizacji spółki.

Misja:

Import win świata do Polski oraz eksport marek własnych

W szerszym zaś rozumieniu naszą misją jest: popularyzacja kultury picia wina, zapewnienie miłośnikom win najlepszej możliwej oferty przy zachowaniu doskonałej relacji ceny do jakości produktu, edukacja konsumentów, promocja ekologicznych zachowań w codziennej działalności, a wszystko to z miłości do wina…

Wizja:

Najlepszy Importer win świata w Polsce oraz prężny eksporter na rynki zewnętrzne

W szerszym ujęciu naszą wizją zatem jest: utrzymanie pozycji lidera kategorii we wszystkich kanałach dystrybucji, rozszerzenie działalności na rynki zagraniczne.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się