Partnerzy

 

Logo Europejskiego Forum Odpowiedzialności Europejskiej

 

Europejskie Forum Odpowiedzialności Ekologicznej to stowarzyszenie, którego celem jest promowanie w Polsce zasad Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (Corporate Social Responsibility). Nadrzędnym celem EFOE jest promowanie w Polsce i w Europie proekologicznych strategicznych zachowań organizacji, poprzez aktywne i szerokie wspieranie wszelkich form promocji proekologicznego zarządzania. Ideą powstania i rozwoju Europejskiego Forum Odpowiedzialności Ekologicznej jest odpowiedź na potrzeby dzisiejszej gospodarki w zakresie aktywnego propagowania w szerszym stopniu wiedzy ekologicznej w przedsiębiorstwach, organizacjach samorządowych i szkołach, poprzez organizacje konkursów i innych przedsięwzięć dla podmiotów chcących się wykazać w swoich środowiskach realizacją proekologicznych strategii.

Więcej informacji znajduje się na: www.efoe.org.pl

 

Logo Wine4You

Wine4you rozpoczęła działalność w październiku 2004 roku. Obecnie może pochwalić się jednym z najlepszych portfolio w kraju. Reprezentuje na zasadzie wyłączności najlepsze domy winiarskie. Swoim działaniem obejmuje teren całej Polski. Specjalizuje się w sprzedaży do segmentu HoReCa (hotele, restauracje, catering) oraz sklepy specjalistyczne. Główni dostawcy to dobrze znane domy winiarskie z Francji: Louis Roederer, Domaines Ott*, Jean-Pierre Moueix, Domaines Schlumberger, Andre Lurton, Louis Jadot, Domaines Perrin&Fils, Georges Vigouroux;  z Hiszpanii: Marques de Murrieta, Marques de Grinon, Pago de los Capellanes, Manuel Manzaneque, Martin Berdugo;  z Włoch: Tenute Guicciardini Strozzi, Barone Ricasoli, Gruppo Mezzacorona, Livio Felluga, Tenuta San Guido, Tenuta San Leonardo, Beni di Batasiolo, San Felice, Domini Veneti, Val D’Oca;  z Portugalii: Ramos Pinto, DFJ Vinhos;  z Niemiec: Rudolf Muller; z Austrii: Weingut Stadt Krems;  z Nowego Świata: Vina Carmen, Bodega Norton, Francis Ford Coppola, Villa Maria, Kanonkop.

Więcej informacji znajduje się na: www.wine4you.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się

Ankieta

Czy zakupiony produkt z portfolio TiM spełnił Państwa oczekiwania?
(1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)
Jak oceniają Państwo stosunek jakości tego produktu do ceny?
(1 – bardzo źle, 5 – doskonale)
Jak oceniają Państwo opakowanie zakupionego produktu?
(1 – bardzo źle, 5 – doskonale)
Czy informacje zawarte na etykiecie były wystarczające?
(1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)