Wino Lutzville na teatralnych deskach

Jesteś tutaj:Strona główna / Media / Aktualności / Wino Lutzville na teatralnych deskach

2017-12-20

Sezon teatralny w pełni, pretekstów do długich rozmów o sztuce nie brakuje, szczególnie jeżeli odbywają się przy lampce Lutzville'a.

Drugiego grudnia w Teatrze 6. Piętro odbyła się premiera galowa spektaklu „Niezwyciężony”. Goście premiery oraz cały zespół odpowiedzialny za sukces spektaklu (w tym popularni aktorzy, m.in. Agnieszka Grochowska i Bartłomiej Topa) świętowali wielki sukces spektaklu owacjami na stojąco, a następnie lampką Lutzville – niezwykłego wina z z naszego portfolio.

To był jednak dopiero początek – wino Lutzville zostało stałym partnerem serii koncertów świątecznych, odbywających się od 17 do 22 grudnia pod hasłem „Teatr 6. Piętro Świątecznie”: „Artur Andrus i trzy królowe” „Zakopower kolędowo”, „Kayah koncert świąteczny”, „Hanna Banaszak koncert świąteczny”, „Gwiazdo świeć, kolędo leć”, czyli kolędy i pastorałki w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza Korcza oraz „Christmas Songs” w wykonaniu Małgorzaty Walewskiej i Gary’ego Guthmana.

Na zakończenie roku Teatr 6. Piętro przygotował jeszcze jedną perełkę – specjalny sylwestrowy pokaz spektaklu „Niezwyciężony”, podczas którego miłośnicy sztuki teatralnej będą mogli pożegnać 2017 rok lampką wina!

Lutzville to również partner Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Ten założony w 1890 r. teatr dramatyczny wystawił 25 listopada premierę spektaklu „Miarka za miarkę” w reżyserii Mikołaja Grabowskiego. A już 6 stycznia szykuje się kolejna gradka dla wielbicieli sztuki teatralnej, czyli premiera spektaklu „Pomoc domowa”. Wszystkie sukcesy artystyczne teatr świętuje wraz ze swoimi widzami lamką południowoafrykańskiego wina z krainy diamentów.

Wybrane zdjęcia w galerii poniżej. Więcej informacji i relacje z eventów z idziałem Lutzville znajdziecie na FB - tutaj.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się