OAK VIEW na Cracow Fashion Square 2019

Jesteś tutaj:Strona główna / Media / Aktualności / OAK VIEW na Cracow Fashion Square 2019

2019-03-18

Oak View partnerem wydarzenia modowego w Krakowie

Cracow Fashion Square to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń modowych w Krakowie. Oficjalnym partnerem tego eventu została marka Oak View.

11 maja po raz trzeci Cracow Fashion Square połączyło znanych polskich projektantów, międzynarodowe marki oraz gwiazdy z pierwszych stron gazet.

W widowiskowym namiocie na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską obejrzeć można było wiele pokazów z najciekawszymi trendami na nadchodzący sezon, a wśród nich premierowy pokaz kolekcji Evy Minge.

Całodniowe pokazy mody czołowych projektantów polskiej i światowej sceny mody zakończyły się wielką galą, na której zgromadziło się aż kilkuset miłośników stylu oraz przedstawicieli czołowych mediów.

Marka Oak View, jako partner tego świetnego wydarzenia, po raz kolejny udowodniła, że doskonale wpisuje się w modowy klimat.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się