Polska Ambasadorka marki Cono Sur w Chile

Jesteś tutaj:Strona główna / Media / Aktualności / Polska Ambasadorka marki Cono Sur w Chile

2019-08-08

Przedstawiamy Polską Ambasadorkę marki Cono Sur w Chile, która specjalnie dla Was przygotowała reportaż z wizyty w winiarni Cono Sur. 

Marka Cono Sur nawiązała współpracę z polską blogerką Moniką Trętowską mieszkającą na stałe w Chile. „Tresvodka” (bo tak została ochrzczona przez swoich chilijskich przyjaciół) od kilku lat jest korespondentką Polskiego Radia z Chile i Ameryki Południowej. Na co dzień pracuje jako przewodniczka turystyczna oraz organizatorka wycieczek po krajach andyjskich. Od niedawna stała się także „Polską Ambasador Cono Sur w Chile”.

W ramach współpracy, Tresvodka została zaproszona do siedziby głównej Cono Sur, w której na własne oczy przekonała się na czym polega produkcja wina, przejechała się rowerem po winiarni, zobaczyła „pracujące” w winnicach gęsi, a także przeprowadziła wywiad z głównym enologiem marki Guillermo Sanchezem. Na Jej profilu na FB i Instagramie pojawiały się relacje live, a wynikową współpracy jest reportaż Moniki z Jej pobytu w winiarni Cono Sur.

Zapraszamy do podróży do chilijskiego Cono Sur :)

Reportaż znajdziecie TU.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się

Ankieta

Czy zakupiony produkt z portfolio TiM spełnił Państwa oczekiwania?
(1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)
Jak oceniają Państwo stosunek jakości tego produktu do ceny?
(1 – bardzo źle, 5 – doskonale)
Jak oceniają Państwo opakowanie zakupionego produktu?
(1 – bardzo źle, 5 – doskonale)
Czy informacje zawarte na etykiecie były wystarczające?
(1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)