Tim

Ludzie

Wierzymy w moc dobrych relacji, dlatego pielęgnujemy je zarówno w gronie firmowym, jak i w kontaktach z otoczeniem zewnętrznym. W jaki sposób? Łączy nas niegasnąca pasja, wspólne cele i wartości.

Siła zespołu

Wspólny projekt, nowa inicjatywa, myśl kreatywna, burza mózgów, piknik, rajd rowerowy czy sprzątanie rowerowej ścieżki? Ekipa TiM zawsze jest w pełnej gotowości. Poszczególne działy naszej firmowej społeczności są jak wielopokoleniowa rodzina. Każdego dnia analizują działania rynku, aby kreować trendy, dbają o procesy zakupowe, logistyczne, projektowe i promocyjne, ale nigdy nie zapominają o tym, co najważniejsze, czyli o relacjach i wartościach, które je budują i są jej fundamentem. W firmie TiM spotkasz zaangażowanych ludzi z pasją, którzy po prostu kochają wino i z przyjemnością podzielą się z Tobą tą miłością.

Pasjonaci u steru

Miłość do wina, potrzeba odkrywania jego kolejnych tajemnic, poszukiwanie coraz to nowych destynacji, poznawanie ludzkich historii i kreatywnych, innowacyjnych rozwiązań bazujących na tradycji – to właśnie te wartości towarzyszą nam od początku istnienia Spółki i są siłą napędową naszej organizacji. Nasza społeczność pracownicza, na czele z prezesem, Mariuszem Glenszczykiem, odwiedza przyjaciół z winiarskiego świata, uczestniczy w produkcji wina, wymienia się doświadczeniami, czerpie inspiracje z innych kultur i wzbogacona o nowe umiejętności wraca do Polski, aby dzielić się pasją ze wszystkimi miłośnikami gronowego trunku podczas spotkań handlowych, szkoleń, targów czy corocznych, organizowanych przez Spółkę Festiwali Wina.

Mariusz Glenszczyk

Mariusz Glenszczyk

Prezes Zarządu
Dyrektor Generalny

Wino uczy bycia zgodnym z samym sobą, dostarcza wartości, przeżycia czegoś głębszego.

Maciej Jurczyk

Maciej Jurczyk

Wiceprezes Zarządu
Dyrektor ds. Rynku i Organizacji

Gdzie braknie wina, znika i miłość a także wszystko co miłe człowiekowi.

Ewa Krzuś-Wiśniewska

Ewa Krzuś-Wiśniewska

Wiceprezes Zarządu
Dyrektor ds. Handlu i Trade Marketingu

Talenty wygrywają mecze, zespoły sięgają po mistrzostwo.

Sebastian Smietana

Sebastian Smietana

Wiceprezes Zarządu
Dyrektor ds. Finansów

Wino jest najpotężniejsze spośród napojów, najsmaczniejsze spośród lekarstw i najprzyjemniejsze spośród potraw.