Media - Presspack

Jesteś tutaj:Strona główna / Media / Presspack

Motto spółki TiM S.A.

Picie wina jest jak sztuka, a przyjemność z jej doświadczania powinien mieć każdy.

O firmie:

Spółka TiM S.A. istnieje na rynku polskim od 30 lat i może pochwalić się imponującym wynikiem sprzedażowym 12 milionów butelek w ujęciu rocznym dającym około 10-12 proc. udział w rynku. Pozycja ta została osiągnięta dzięki siatce stałych odbiorców, zarówno na rynku tradycyjnym jak i sieciowym oraz atrakcyjnemu portfolio win (ponad 300 indeksów z 20 krajów świata), będącemu wynikiem profesjonalnej selekcji najlepszych produktów, pochodzących ze znanych winnic, prowadzonych przez uznanych winiarzy.

Najlepiej sprzedającą się marką jest linia win Portada, która osiągnęła ponad 12% wynik sprzedażowy. Cono Sur to również niekwestionowany lider w portfolio Spółki. Doskonałym przykładem na przełożenie jakości do ceny jest nowy brand z RPA – Vintales.  W ofercie firmy znajdziemy również interesujące pozycje z Nowego Świata, jak: chilijski Panul, dedykowane na ślubne, rodzinne uroczystości kalifornijskie Oak View czy australijskie Cudgee Creek. Ponadto Spółka posiada w swoim wolumenie sprzedażowym Miody Pitne, które w ofercie firmy goszczą od zawsze i zajmują swą odrębną część w konsolidowanym biznesie. Seria miodów Kasztelańskich cieszy się dużym powodzeniem wśród konsumentów obok Piwnicy Klasztornej czy też Złotej Pasieki.
 

ZARZĄD

Mariusz Glenszczyk
Prezes Zarządu 
Dyrektor Generalny

Maciej Jurczyk
Wiceprezes Zarządu
Dyrektor ds. Rynku i Organizacji

Ewa Krzuś-Wiśniewska 
Członek Zarządu
Dyrektor ds. Handlu i Trade Marketingu

Sebastian Smietana
Członek Zarządu
Dyrektor ds. Finansów

Kontakt dla mediów

Patrycja Sikorska - 502 003 238
Menedżer PR i marketingu strategicznego

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się