Struktura

TiM S.A. będąca częścią grupy Ambra S.A., wchodzącej w skład międzynarodowej grupy Schloss Wachenheim AG, jest samodzielną jednostką biznesową, realizującą własną strategię rozwoju. Dzięki funkcjonującej synergii i współpracy w ramach międzynarodowej grupy, TiM S.A. zapewnia od lat najszerszą ofertę win z najlepszych winiarni świata.

Spółka stawiając na nowoczesne rozwiązania technologiczne, oferuje produkty o wyjątkowej jakości, dając możliwość budowania również marek własnych wg ściśle określonego zapotrzebowania Klienta. Poza działalnością w sektorze mass marketowym opartym na szeroko rozumianej dystrybucji - TiM S.A. w swoich strukturach posiada również spółkę segmentu fine wines – Wine 4 you Sp. z o.o.- skoncentrowaną na obsłudze kanałów: HoReCa, B2B oraz B2C .

Zarząd:

Mariusz Glenszczyk

Prezes Zarządu 
Dyrektor Generalny

 
Maciej Jurczyk Wiceprezes Zarządu
Dyrektor ds. Rynku i Organizacji
Ewa Krzuś-Wiśniewska Członek Zarządu
Dyrektor ds. Handlu i Trade Marketingu
Sebastian Smietana Członek Zarządu
Dyrektor ds. Finansów

Zespół:

Niemal 90% pracowników TiM S.A. zaangażowanych jest w bezpośrednią pracę z produktem i z klientem. Skoncentrowanie na najwyższych standardach jakościowych zarówno w odniesieniu do oferowanych win jak i obsługi klienta z zachowaniem partnerskich relacji handlowych przebiega na wszystkich płaszczyznach organizacji spółki.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się

Ankieta

Czy zakupiony produkt z portfolio TiM spełnił Państwa oczekiwania?
(1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)
Jak oceniają Państwo stosunek jakości tego produktu do ceny?
(1 – bardzo źle, 5 – doskonale)
Jak oceniają Państwo opakowanie zakupionego produktu?
(1 – bardzo źle, 5 – doskonale)
Czy informacje zawarte na etykiecie były wystarczające?
(1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)