News

TIM dołączył do Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka, to ogólnopolski program, opierający się na materialnym wsparciu ludzi, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Co roku, dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia w tzw. Weekend Cudów, wolontariusze dostarczają do wybranych rodzin paczki przygotowane przez darczyńców.

W tym roku również nasza firma całym sercem zaangażowała się w tę szlachetną inicjatywę i spełniła kluczowe potrzeby oraz marzenia rodziny z pobliskiego Ustronia - Pana Bogusława i jego brata Józefa. W miniony weekend wszystkie materiały zostały dostarczone. Dostawa była tak duża, że musiała być zrealizowana dwoma samochodami dostawczymi, a Panowie Bogusław i Józef, nie kryli wzruszenia.

Wśród zebranych materiałów znalazły się m.in: wełna mineralna na pokrycie 170m2 dachu, linoleum 7m2, zestaw garnków, 10 l farby do malowania ścian, żywność trwała, środki czystości, ubrania, buty, materiały do wyposażenia mieszkania takie jak: wełniane koce, pościel, ręczniki, ścierki, mop oraz maszynka do tarcia ziemniaków - marzenia Pana Bogusława.

Dziękujemy Zarządowi Spółki oraz wszystkim pracownikom TiM S.A. za wsparcie. Cieszymy się, że Pan Bogusław i Pan Józef w tym roku poczują prawdziwą Magię Świąt. Mamy nadzieję, że pomoc w ramach "Szlachetnej Paczki" zostanie wpisana w tradycję naszej firmy i w przyszłym roku uda nam się spełnić marzenia kolejnej, potrzebującej rodziny - bo tylko razem możemy więcej!

 

21.01.2021

Recommended

You may also like: