Konkurs

Całoroczny konkurs Montevideo Wine Express

Szanowni Państwo,

niezwykle miło nam powiadomić, że właśnie ruszył nasz nowy projekt „Montevideo Wine Express”. Jest to całoroczna akcja, w której co miesiąc wyłaniani są kolejni zwycięzcy, którzy otrzymują comiesięczną prenumeratę wina do końca 2022. Konkurs skierowany jest do klienta ostatecznego, pierwszy etap konkursu wystartował wczoraj 11.01.2022 r.

Aby wygrać należy wsiąść do naszego ekspresu Montevideo Wine Express i wyruszyć w niezwykłą podróż po 12 krajach świata. Na każdym przystanku czeka zadanie konkursowe i możliwość wygrania prenumeraty wina, czyli 3 butelek wina miesięcznie do końca 2022 roku. Im szybciej uczestnik do nas dołączy tym szybciej wygra i tym dłużej będzie uczestniczył w zabawie.

- Konkurs odbywa się cyklicznie – w każdym miesiącu ogłaszamy nową edycję.

- W każdym miesiącu pociąg staje na innej stacji w innym kraju, a my poprzez zadanie konkursowe wyłaniamy kolejnych 3 zwycięzców.

- Każdy zwycięzca otrzymuje 3 butelki wina miesięcznie, zaczynając od miesiąca, w którym ogłoszone zostaną wyniki danego etapu konkursu do końca prenumeraty, czyli do końca 2022 roku.

Montevideo Wine Express wystartował już wytstartował początkiem roku, jeśli chcesz być na bieżąco zaobserwuj nasz profil na Facebooku. ( https://www.facebook.com/ZMilosciDoWina )

Zachęcamy do udostępniania informacji o konkursie oraz lajkowania.

Warto również wspomnieć o tym konkursie w rozmowach z klientami, aby na półkach sklepowych nie zabrakło produktów biorących udział w akcji.

Marki Win biorących udział w akcji:

Montevideo

Los Haroldos

Nampe

Tierra Aufera

Panul

Oak View

California

Ponte

Suerente Gran Seleccion

Le Grand Noir

Ginestet

Passiamo

Benvenuto

Black Doktor

Aurvin

Gamziri

Africant

Cudgee Creek

11.02.2022

Polecamy

Mogą Ci się też spodobać: