Tim

Biblioteka Wina

Wino to radosne spotkania, wieczorny relaks, a przede wszystkim historia i pasja oraz głęboko zakorzeniona w każdym z nas kultura. Wędrówka szlakiem winnic, spotkania z kreatorami wina oraz emocje i uczucia, które towarzyszą otwarciu każdej butelki pozwoliły nam stworzyć projekt będący odzwierciedleniem winiarskiego świata. Koncept Biblioteka Wina to wypełniona wskazówkami mapa, która poprowadzi każdego miłośnika gronowego trunku do wyboru idealnego.  

Projekt Biblioteka Wina to 30 lat historii TiM. Wiedzę i doświadczenie zdobywane latami wykorzystaliśmy, aby stworzyć koncepcję, która w intuicyjny i zgodny z drzewem decyzyjnym sposób pozwoli pasjonatom wina wybrać produkt idealnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań.

Dotychczasowe realizacje:

Biblioteka Wina dzisiaj

Zakup wina wiąże się z koniecznością rozpoznania potrzeby. Czy wino ma być dopełnieniem szczególnej okazji czy też urozmaiceniem filmowego wieczoru? Czy kochamy wino samo w sobie, a może jest ono wspaniałym uzupełnieniem wyśmienitych dań? Czy preferujemy wina słodkie, a może jednak głębię smaku odnajdujemy w winach wytrawnych?

Idealnie zaprojektowana przestrzeń zakupowa przynosi odpowiedzi na powyższe pytania i ułatwia podjęcie decyzji, dlatego istotnym elementem projektu jest dla nas jego walor edukacyjny. Właściwie dopasowane oznaczenia na półkach to klucz do właściwego wyboru a także gwarancja wygodnych, intuicyjnych zakupów. Bogata oferta, uwzględniająca różne gusta, to z kolei pewność, że każdy, kto poszukuje wina znajdzie produkt skrojony na miarę potrzeb.

Z myślą o wszystkich miłośnikach wina regularnie realizujemy szkolenia edukacyjne połączone z degustacją. Podczas spotkań prowadzonych przez profesjonalnych sommelierów, przekazujemy zdobywaną przez lata wiedzę, dzielimy się doświadczeniem i zarażamy pasją. W ramach projektu Biblioteka Wina zrealizowaliśmy już ponad 3 000 spotkań szkoleniowych dla ponad 32 000 osób.

Jeżeli chcesz zostać partnerem konceptu Biblioteka Wina, zapraszamy do kontaktu z Koordynatorem Regionalnym.

Winotekarz

Serdecznie zapraszamy do lektury naszego magazynu Winotekarz.

Przejrzyj online numer wiosna 2024

Przejrzyj online nr 5

Przejrzyj online nr 4

Przejrzyj online nr 3

Przejrzyj online nr 2

Przejrzy online nr 1

Pobierz

Winotekarz - wiosna 2024

Winotekarz nr 5

Winotekarz nr 4 2023

Winotekarz - nr 3 2022
Winotekarz - nr 2 2022
Winotekarz - nr 1 2022

Znajdź sklepy z naszą biblioteką