Tim

Misja i wizja

Rozumiejąc aktualne potrzeby, kreujemy rozwiązania oparte o pasję i wartości.

Popularyzujemy kulturę picia wina

Wino to historia, pasja i radość, którymi możemy się dzielić. Pragniemy spełniać potrzeby rynku, kreować trendy, wyznaczać kierunki, opierając się na wiedzy i doświadczeniu. Spotkania z wybitnymi enologami, wymiana doświadczeń, wspólne wartości pozwalają nam budować kulturę picia wina w Polsce, a to wszystko... z miłości do wina.

Jakość to najwyższa wartość

Gwarancją najwyższych standardów prowadzonych procesów w organizacji jest certyfikacja systemu zarządzania jakością ISO 9001 w 2003 roku rozbudowana w roku 2010 do poziomu zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, opartego na normach ISO 22000 oraz ISO 9001.

Spółka może pochwalić się także licznymi nagrodami i wyróżnieniami, m. in. w szeregu wielu Gazel Biznesu otrzymaliśmy tytuł Super Gazeli Biznesu przyznany przez Kapitułę Pulsu Biznesu.

Firma TiM  buduje świat oparty na wartościach i relacjach, co doceniono przyznając nam tytuł ,,Solidnego Pracodawcy Roku 2020".  Dla Spółki znalezienie się w prestiżowym gronie laureatów było nie tylko dużym wyróżnieniem, ale przede wszystkim potwierdzeniem, że tworzymy niepowtarzalną kulturę organizacyjną.

Największym kapitałem naszej Firmy są Ludzie, a wszystkie osiągnięcia zawdzięczamy Pracownikom, którzy swoim zaangażowaniem i kompetencjami pozwalają organizacji na systematyczny rozwój i ciągłe doskonalenie procesów polityki personalnej. Ta wyjątkowa nagroda jest dla nas zobowiązaniem i motywacją do ciągłego kreowania wizerunku Firmy, do której warto dołączyć i z którą warto budować swoją przyszłość.