Historia

Wino to nasza pasja – to zdanie z dumą i nieskrywaną radością powtarzamy od 1990 roku. Jest ono dla nas istotną wartością niosącą satysfakcję ze spotkań i rozmów z prawdziwymi pasjonatami. To uczucia i emocje, jakie wirtuozi wina, z którymi współpracujemy, wkładają w wyprodukowanie każdej butelki tego szlachetnego trunku. To podróże w poszukiwaniu historii, kultury i głębi smaku. Zdobywaną przez lata wiedzą i doświadczeniem pragniemy dzielić się ze wszystkimi ludźmi pełnymi pasji.

Chcesz wiedzieć więcej?

Ludzie

Wino łączy pokolenia, ułatwia budowanie relacji. W Spółce TiM czujemy tę niezwykłą więź i od zawsze jej hołdujemy. Dbamy zarówno o wewnętrzne, jak i zewnętrzne relacje. Jesteśmy przekonani, że wzajemny szacunek, przejawiający się w uczciwości oraz rzetelnej edukacji, życzliwa rozmowa i wino… zawsze przynoszą pozytywne efekty.

Chcesz wiedzieć więcej?

Misja i wizja

Pragniemy z pasją kreować oczekiwane Wartości.

Rozumiejąc potrzeby rynku, opierając się na wiedzy oraz doświadczeniu, dostarczamy oczekiwane Wartości.

Chcesz wiedzieć więcej?

CSR

Nasze działania są pełne odpowiedzialności za człowieka i naturę. Dlatego jesteśmy zaangażowani społecznie, inwestujemy w zasoby ludzkie, a także aktywnie włączamy się w ochronę środowiska naturalnego.

Chcesz wiedzieć więcej?

Struktura

Jesteśmy częścią Schloss Wachenheim AG z siedzibą w Trewirze oraz Grupy Ambra, czołowego producenta, importera i dystrybutora win w Europie Środkowo-Wschodniej. Międzynarodowa kooperacja daje nam dostęp do kompetencji, wiedzy oraz zasobów globalnego koncernu winiarskiego, pozwala budować portfolio win, które zaspokajają najbardziej wymagające podniebienia, a to wszystko sprawia, iż Spółka TiM może budować pozycję lidera na rynku wina w Polsce.

Chcesz wiedzieć więcej?