Tim

Struktura

Solidne fundamenty są priorytetem w biznesie. TiM, będąc częścią Międzynarodowej Grupy, gwarantuje stabilne warunki współpracy.

Działamy w solidnej Grupie

TiM należy do Grupy Kapitałowej AMBRA, która działa na czterech rynkach: Polski, Czech, Słowacji i Rumunii. Czołowym akcjonariuszem Grupy, posiadającym ponad 60% udziału w kapitale zakładowym, jest niemiecka Spółka Schloss Wachenheim AG, która jest jednym z wiodących producentów win musujących w Niemczech i we Francji oraz właścicielem sieci specjalistycznych sklepów winiarskich w Niemczech. Bycie częścią tej międzynarodowej winiarskiej rodziny to dla nas prawdziwa przyjemność, a dla naszych partnerów gwarancja solidnej i stabilnej współpracy.

Zaspokajamy potrzeby różnych sektorów

Budowanie portfolio, które odpowiadałoby na ściśle określone potrzeby klientów z różnych sektorów i najwyższej jakości obsługa nie tylko w sektorze mass marketowym, ale też w kanałach B2B i B2C to dla nas priorytet. Skupiamy się na kliencie i jego potrzebach, aby móc zaoferować współpracę opartą na relacjach i wzajemnym zrozumieniu.