VE ECO - idea

Wino to dar natury, dlatego troska o nią zajmuje w filozofii naszej Spółki tak istotne miejsce. W 2019 roku wdrożyliśmy projekt Ve Eco, którego celem jest prowadzenie działań biznesowych w poszanowaniu dla środowiska naturalnego. Co to oznacza w praktyce?  Zrównoważone wykorzystanie zasobów, odpowiednie gospodarowanie odpadami oraz wdrożenie strategii ekologicznej – realnie, a nie tylko na papierze.

Chcesz wiedzieć więcej?

Inicjatywy

W ramach projektu Ve Eco inicjujemy i włączamy się w szereg ważnych dla środowiska naturalnego inicjatyw. Współpracujemy z organizacjami, które od lat – w Polsce i na świecie – walczą o lepszą przyszłość naszej planety, promujemy akcje ekologiczne, które zachęcają do zmiany codziennych nawyków i pokazują, jak to zrobić, edukujemy, bo jesteśmy przekonani, że odpowiednia świadomość ekologiczna to klucz do zmian.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wina spod znaku eko

W ramach projektu Ve Eco regularnie staramy się również poszerzać nasze portfolio win organicznych. Są one wolne od organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO), pestycydów i siarczanów, a to zaledwie kilka z ich licznych zalet. Promując wina organiczne i ułatwiając do nich dostęp konsumentom, wspieramy ekologiczne podejście do żywności i dbamy o planetę. Mamy nadzieję, że rozsmakujesz się w nich podobnie jak my.

Chcesz wiedzieć więcej?