News

Kolejna edycja 3 City Wine Fest za nami

Kolejna edycja 3 City Wine Fest za nami.

W miniony weekend 29.08, odbyła się druga edycja 3 City Wine Fest. Była to okazja, by zdegustować aż 150 rodzajów win z różnych stron świata oraz porozmawiać z najlepszymi sommelierami, którzy dzielili się swoją cenną wiedzą.

Wydarzenie, na którym nie zabrakło produktów z portfolio TiM, zorganizowane było w formule „walk around”. Goście mieli okazje poznać oraz spróbować win takich jak: Cono Sur 20 Barrels, Cono Sur Single Vineyard, Cono Sur Reserva Especial, Cono Sur Bicicleta, Le Grand Noir z linii Organic oraz Los Haroldos Malbec.
Podczas festiwalu odbyły się również seminaria tematyczne prowadzone przez ekspertów. Jednym z nich był panel organizowany przez TiM, dotyczący chilijskiej winnicy Cono Sur oraz produkcji win z ich portfolio.

 Wielka degustacja win spotkała się z entuzjazmem uczestników. Katarzyna Piecychna, jedna z organizatorek, właścicielka Taste it All, podkreśla, że zauważyła rosnący trend na wydarzenia związane ze światem winiarskim, dlatego ma nadzieję że 3 City Wine Fest na stałe zostanie wpisane w kalendarz imprez winiarskich w Trójmieście.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.

01.09.2021

Polecamy

Mogą Ci się też spodobać: