News

Nowa destynacja w ofercie TiM S.A.

Czyli kilka słów o wizycie w winiarni Saint Vincent. Dołącz do … Szlachetnego Grona.

Szerokie pasma zbóż oraz rozległe, skąpane w słońcu winnice zajmujące powierzchnię 6,5h. To właśnie ten widok ukaże się naszym oczom, jeśli wybierzemy się do niewielkiej miejscowości Borów Wielki, zlokalizowanej w województwie lubuskim w powiecie Nowa Sól. Tam mieści się winiarnia Saint Vincent, która była celem naszej podróży.

17 sierpnia bieżącego roku Mariusz Glenszczyk, Prezes Zarządu TiM S.A. wraz ze współpracownikami odwiedzili zabytkową posesję, na której zlokalizowana jest winiarnia powstała w 2009 roku. Wizyta nie była przypadkowa bowiem to właśnie Saint Vincent została nowym partnerem biznesowym firmy TiM S.A.  Wina sygnowane logiem Saint Vincent uzupełnią portfolio Spółki o markę Szlachetne Grono, która jest częścią konceptu Vitis Polonica będącego fundamentem, na którym budujemy głęboką, polską myśl.

Podczas spotkania w winiarni byliśmy uczestnikami procesu butelkowania, mieliśmy okazję posłuchać historii odwiedzanego przez nas miejsca i terenów, na których zlokalizowane są winnice, poznaliśmy wspaniałych ludzi będących częścią naszej winiarskiej rodziny i przede wszystkim zrealizowaliśmy zdjęcia do filmu promocyjnego przy współpracy z Lumberjack Studio, a to wszystko przy winie i z winem w tle.

Już wkrótce zaprezentujemy Państwu efekty naszej pracy i zabierzemy Państwa w podróż winiarskim szlakiem po Polsce.

20.08.2020

Polecamy

Mogą Ci się też spodobać: