News

Podsumowanie udziału TiM S.A. w Targach Specjał

Podsumowanie udziału TiM S.A. w Targach Specjał.

Z wielką radością dzielimy się wspaniałymi wieściami dotyczącymi udziału TiM S.A.
w XXII edycji Targów Specjał, które miały miejsce w dniach 8-9 listopada. Produkty z linii Ponte Portugal odegrały kluczową rolę podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym osobom, które przyczyniły się do sukcesu win z oferty TiM podczas targów: Katarzynie Tabak, Renacie Skowron, Tomaszowi Borowskiemu, Markowi Gajewskiemu oraz Tomaszowi Jakubowskiemu.  Za obecność i wsparcie dziękujemy również Ewie Krzuś-Wiśniewskiej, Wiceprezes Zarządu TiM S.A. oraz Beacie Podstawny, Dyrektor Sprzedaży TiM S.A.

Targi zgromadziły ponad 300 wystawców zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Podczas wydarzenia miało miejsce wiele ciekawych inicjatyw, takich jak loteria dla zamawiających, oficjalne wręczenie złotych medali dla najlepszych produktów przez władze miasta i regionu, kongres FMCG oraz licytacja prac fundacji Specjał.

Dziękujemy za zaproszenie. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych wydarzeń, podczas których będziemy mogli wspólnie promować kulturę wina w Polsce.

16.11.2023

Polecamy

Mogą Ci się też spodobać: