News

,,Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR)" - ogólnopolska konferencja z udziałem firmy TiM S.A.

,,Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR)

Dzisiaj 15.09.2021 w Katowicach odbyła się Ogólnopolska Konferencja pt. ,,Społeczna odpowiedzialność biznesu - CSR", zorganizowana przez Akademię WSB  wspólnie z Polskim Towarzystwem Ekonomicznym - Oddział w Katowicach.

Spotkanie zaowocowało w wiele ciekawych wykładów prowadzonych przez specjalistów i praktyków w dziedzinie CSR. Miło nam poinformować, że Pan Mariusz Glenszczyk, Pani Patrycja Sikorska oraz Pani Dorota Kohut - dyrektor ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno Naukowego w Ustroniu, mieli okazję poprowadzić panel dyskusyjny pod tytułem: „Synergia CSR i PR w organizacji na przykładzie TiM S.A.”

Uczestnicy konferencji mieli okazję między innymi porozmawiać o tym, jak ważne jest to aby być odpowiedzialnym społecznie oraz, że przemyślane i prawidłowo wdrożone działania CSR, zakładające racjonalne zarządzanie przedsiębiorstwem, dbałość o otoczenie, pracowników i środowisko, ma bezpośrednie przełożenie na przewagę konkurencyjną na rynku, co wiąże się z zainteresowaniem marką, jej produktami i lepszą sprzedażą

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tego spotkania, które było ogromną dawką wiedzy doświadczonych specjalistów.

15.09.2021

Polecamy

Mogą Ci się też spodobać: