Wywiad

,,Wino jest naturalnym i co ważniejsze bardzo wdzięcznym towarzyszem każdego spotkania, a już w szczególności odbywanego w gronie osób sobie bliskich”

,,Wino jest naturalnym i co ważniejsze bardzo wdzięcznym towarzyszem każdego spotkania, a już w szczególności odbywanego w gronie osób sobie bliskich”.

O winie na święta w magazynie Forbes opowiada Pan Mariusz Glenszczyk, Prezes Zarządu TiM S.A.

Szanowni Państwo,

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Nie da się ukryć, że wielu z Nas wyczekuje momentu, kiedy razem z bliskimi będzie można zasiąść przy wigilijnym stole.  W ten wyjątkowy przedświąteczny czas z przyjemnością informujemy, że w najnowszym numerze magazynu Forbes ukazał się wywiad z Panem Mariuszem Glenszczykiem, Prezesem Zarządu TiM S.A

W wywiadzie Pan Prezes podpowiada jak możemy nadać długo wyczekiwanym świętom wyjątkowości, jak na przestrzeni lat zmieniało się postrzeganie serwowania wina gronowego na wigilijnym stole oraz jaką rolę odgrywa ono teraz.

W artykule znajdziemy również informację jakie wino najlepiej podkreśli smak wigilijnych potraw, a także czym oprócz tradycyjnego szampana można przywitać Nowy Rok.

Serdecznie zapraszamy do lektury, oczywiście w towarzystwie lampki wyjątkowego wina.

LINK: https://www.forbes.pl/zadbaj-o-wiecznosc-pieknych-chwil/ppbl0h2

21.12.2021

Polecamy

Mogą Ci się też spodobać: