News

WINO NA WYBIEGU UrBBan Fusion. Art & Fashion Festival

WINO NA WYBIEGU UrBBan Fusion. Art & Fashion Festival.

Spotkanie z kreatywnością przedstawicieli świata mody w Bielsku-Białej? To właśnie festiwal modowy UrBBan Fusion. Miejsce wydarzenia nie jest przypadkowe, w końcu Bielsko-Biała, miasto otwarte na nowe pomysły, jest związane z tkactwem i włókiennictwem aż od 1564 roku.

W dniach od 1 do 3 grudnia w Bielsku-Białej odbył się festiwal modowy UrBBan Fusion. Art. & Fashion Festival, czyli wydarzenie związane ze sztuką, modą i fotografią. Program eventu opierał się na pokazach oraz wystawach. Pierwszego dnia, centrum wydarzeń stanowił Metrum Jazz Club, w czwartek spotkanie miało miejsce w teatrze, a zakończenie odbyło się w Bielskim Centrum Kultury.

Dyrektor artystyczną festiwalu była Natasha Pavluchenko, która zaprezentowała swoją kolekcję dedykowaną miastu Bielsko-Biała - całą w kolorze białym. Artystka sięgnęła do wnętrza kościoła św. Stanisława w Starym Bielsku, czerpiąc inspiracje z jego dekoracji.

Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć przedstawicieli firmy TiM z naszymi francuskimi oraz włoskimi winami, pochodzącymi z państw, które bezpośrednio wiążą się z modą. Pierwszego grudnia pojawiliśmy się w Jazz Clubie, gdzie podczas wystawy miała miejsce degustacja wina Le Grand Noir. Natomiast piątkowa, wieczorna gala w BCK odbywała się pod patronatem marki Passiamo.

06.12.2021

Polecamy

Mogą Ci się też spodobać: