News

Wspomnienie Dnia Wartości 2023

Wspomnienie Dnia Wartości 2023.

16 listopada 2023 roku wspólnie celebrowaliśmy Dzień Wartości. Był to moment, kiedy mogliśmy się spotkać, zintegrować, wymienić doświadczeniami, a także poszerzyć naszą wiedzę. Spotkania zarówno twarzą w twarz, jak i online pozostawiają w nas niezatarty ślad, pozwalają na budowanie trwałych relacji i są źródłem inspiracji.  

W tegorocznej edycji połączyliśmy Święto Młodego Wina – Beaujolais Nouveau z Dniem Wartości, co pozwoliło nam zorganizować jeszcze huczniejsze obchody. Skoncentrowaliśmy się na jednej wartości – KREATYWNOŚĆ bowiem to właśnie kreatywność jest uważana za kluczową kompetencję XXI wieku.

W trakcie tego wyjątkowego dnia degustowaliśmy orzeźwiające cytrusowe drinki, które przypominały nam o letnich chwilach i energetyzowały atmosferę spotkania. Nie zabrakło także tradycyjnych Marcińskich Rogali, które co roku pozwalają nam sięgać myślami do naszej historii i są wspaniałą formą kultywowania tradycji.

Dziękujemy za udział! Życzymy, aby ta pozytywna energia z naszego Dnia Wartości towarzyszyła nam w codziennej pracy  i inspirowała nas do twórczych pomysłów.

20.11.2023

Polecamy

Mogą Ci się też spodobać: