więcej o ... Media - CSR

Media - CSR

Jesteś tutaj:Strona główna / Media / CSR

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

CSR – Corporate Social Responsibility jest koncepcją zarządzania, zgodnie z którą przedsiębiorstwa uwzględniają nie tylko ekonomiczne, ale również społeczne, etyczne i ekologiczne aspekty działalności gospodarczej. Odpowiedzialny biznes to tworzenie przejrzystych relacji z wszystkimi interesariuszami procesów biznesowych, do których zaliczamy: Klientów, akcjonariuszy, pracowników, dostawców, partnerów biznesowych, społeczność lokalną, media oraz administrację. Tak zbudowane relacje pozwalają firmie budować trwałą przewagę na rynku poprzez poprawę jej wizerunku, zwiększenie zainteresowania inwestorów oraz budowę zmotywowanego, otwartego i lojalnego zespołu pracowników. Zrównoważenie w szerokim sensie – wsparcie dla przyjaznego środowiska, ekonomicznego i społecznego rozwoju w długiej perspektywie – to zasada, którą firma TiM SA kieruje się na co dzień w swojej działalności.

Aktualności

Zdjęcie: Wsparcie dla Ośrodka w Ustroniu

Wsparcie dla Ośrodka w Ustroniu

Firma TiM rozpoczęła współpracę z Towarzystwem Opieki nad Niepełnosprawnymi w Ustroniu, którego pierwszym etapem jest budowa nowego obiektu.

Czytaj więcej o Wsparcie dla Ośrodka w Ustroniu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się