TiM S.A. wspiera medyków!

Jesteś tutaj:Strona główna / Media / Aktualności / TiM S.A. wspiera medyków!

2020-05-25

Lokalny patriotyzm wpisany jest w DNA Spółki TiM. Życie i zdrowie Ludzi są kluczowymi wartościami dla naszej organizacji bowiem to właśnie na relacjach międzyludzkich opieramy biznes. Pandemia COVID-19 i niewidzialny przeciwnik o nazwie SARS-CoV-2 zmotywowała nas do działania.

W trosce o zdrowie tych, którzy chronią nasze życie na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem Spółka wsparła inicjatywę „Szyjemy maseczki Bielsko-Biała” przekazując środki pieniężne na zakup tkaniny, z której szyte są kombinezony jednorazowe dla lekarzy pracujących w placówkach medycznych oraz personelu domów opieki na terenie powiatu bielskiego. W ramach wspomnianej akcji 600 członków grupy, lokalnych patriotów, mieszkańców Bielska, w tym 100 bezpośrednio zaangażowanych osób szyje maseczki, ochraniacze na obuwie i kombinezony medyczne, które przekazywane są szpitalom, przychodniom, domom opieki, seniorom i pacjentom onkologicznym w Bielsku-Białej.

W ramach akcji niesienia pomocy firma TiM S.A. zakupiła także urządzenie medyczne wykorzystywane w celach diagnostycznych i terapeutycznych -  bronchoskop (rodzaj endoskopu do oglądania wnętrza tchawicy i oskrzeli) - dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się